Professionell - Zakład Produkcji Zanęt Wędkarskich "STIL" Michał Leśniowolski

Professionell

Zanęty Rekord i Black Special zostały sprawdzone na wielu najpoważniejszych imprezach krajowych i międzynarodowych. Przyczyniły się do zdobycia złotych medali: kilku na Mistrzostwach Polski i kilkudziesięciu na imprezach okręgowych oraz międzynarodowych. Ich receptura przez długie lata stanowiła ściśle strzeżoną tajemnicę wąskiego kręgu członków kadry narodowej. Polecane wędkarzom ceniącym sukces na imprezach sportowych i towarzyskich. Na bazie tych mieszanek specjalnie opracowano zanęty do celów użytkowych: Raubfische, Method Feeder i Flüsse (Na rzeki) oraz granulaty węgorzowe i sumowe, spełniające najbardziej wygórowane oczekiwania amatorów tego rodzaju łowienia.
Zanęty profesjonalne są w całości sporządzone z najwyższej jakości składników naturalnych. Ich skład gwarantuje utrzymanie ryb w łowisku przez długi czas,
w przeciwieństwie do mieszanek zawierających dodatki chemiczne.
W przeciwieństwie do innych wytwórców nie polecamy mieszania zanęt o różnym przeznaczeniu. Nasze zanęty profesjonalne są kompletne, zawierają wszystkie niezbędne składniki w odpowiednich proporcjach. Można je co najwyżej dostosowywać do warunków łowiska: na wodę bardzo głęboką dociążać piaskiem lub żwirem, na rzeki – dodatkowo spoistość zwiększać klejem.
Wskazany jest dodatek ochotek lub białych robaków, w ilości nie większej niż 50 ml
na 1 kg suchej mieszanki.

 • Zanęta Rekord jest przeznaczona na łowiska z dominacją leszcza, krąpia i płoci. Szczególną przydatność wykazuje na zawodach wędkarskich.
 • Black Special to absolutna nowość na naszym rynku: czarna, przeznaczona
  na łowiska trudne, gdzie ryby są szczególnie ostrożne. Polecana na duże rzeki
  i wody głębokie. Jasny kolor może tam odstraszać ryby w okresach słabszego żerowania.
 • Zanęta Flüsse / Na rzeki oddziałuje na wszystkie karpiowate, zwłaszcza
  w wielkich rzekach. Podwójna doza koncentratu zapachowego i dodatek kleju sprawiają, że czas rozmywania (nęcenia) jest bardzo długi
 • NOWOŚĆ !!!
  Zanęta Method Feeder, bardzo skuteczna, jest przeznaczona do łowienia z koszykiem zanętowym w łowiskach trudnych. Przy stosowaniu w wodzie płynącej można dodać kleju do zanęt Stil.
 • Raubfische. Jej składniki (krew, mączka rybna, śruty nasion oleistych) oraz intensywny zapach pobudzają do atakowania różnych przynęt. Okazała się rewelacyjna zimą na płocie, leszcze, okonie,
  przy łowieniu podlodowym na mormyszkę z ochotką oraz wiosną i jesienią, kiedy woda jest zimna. W okresie późniejszym po dodaniu granulatu jest wręcz zabójcza na duże karpie, leszcze, węgorze i sumy. Szczególnie polecana przy łowieniu stacjonarnym
 • Aal Futter ! (średnica 16–20 mm) to granulat typowo węgorzowy, ale wabi też inne drapieżniki. Jest stabilny w wodzie, a dzieki uwalnianiu rozpuszczalnych protein rybnych i protein krwi, daje pewny i długotrwały efekt. Na miejsce łowienia najlepiej dostarczać procą. Można też domieszać do kul zanętowych Raubfische. Stanowi wtedy odpowiednik zanęty przynętowej.
 • Waller Futter ! to granulat sumowy (średnica 28 mm). Niezwykle skutecznie wabi sumy. Rewelacyjne wyniki daje także przy łowieniu bardzo dużych karpi i leszczy. Nie ustępuje pod tym względem kulkom proteinowym; może je zastąpić. Siłę wabiącą zachowuje przez kilka do kilkunastu godzin. Odporny na brania drobnych ryb.


Wszystkie zanęty Professionell sypkie (Rekord, Black Special, Flüsse, Method Feeder, Raubfische) są konfekcjonowane w opakowania 1-kg.

Wysokobiałkowe (do 67% protein) granulaty Stil atrakcyjnością przewyższają kulki proteinowe. Nie są atrakcyjne dla uciążliwej drobnicy, tak się niejednokrotnie uprzykrzającej wędkarzom nastawionym na większą zdobycz.
Opakowania: 0,70 kg.

 • Rekord

  Rekord

 • Black Special

  Black Special

 • Flüsse<br>Na Rzeki

  Flüsse
  Na Rzeki

 • Method Feeder<br>NOWOŚĆ!!!

  Method Feeder
  NOWOŚĆ!!!

 • Raubfische

  Raubfische

 • Granulat<br>Węgorzowy

  Granulat
  Węgorzowy

 • Granulat<br>Sumowy

  Granulat
  Sumowy