Professionell - Zakład Produkcji Zanęt Wędkarskich "STIL" Michał Leśniowolski

Zamówienia hurtowe i paletowe przyjmujemy 24h
na adres e-mail: biuro@stil.pl

Aktualny czas realizacji zamówień: do 5 dni roboczych!.

Klientów indywidualnych zapraszamy
do zakupów onlineProfessionell

Zanęty Rekord i Black Special zostały sprawdzone na wielu najpoważniejszych imprezach krajowych i międzynarodowych. Przyczyniły się do zdobycia złotych medali: kilku na Mistrzostwach Polski i kilkudziesięciu na imprezach okręgowych oraz międzynarodowych. Ich receptura przez długie lata stanowiła ściśle strzeżoną tajemnicę wąskiego kręgu członków kadry narodowej. Polecane wędkarzom ceniącym sukces na imprezach sportowych i towarzyskich. Na bazie tych mieszanek specjalnie opracowano zanęty do celów użytkowych: Raubfische, Method Feeder, Flüsse (Na rzeki), Tropical Banan i Karp - Amur Specjal oraz granulaty węgorzowe i sumowe, spełniające najbardziej wygórowane oczekiwania amatorów tego rodzaju łowienia.
Zanęty profesjonalne są w całości sporządzone z najwyższej jakości składników naturalnych. Ich skład gwarantuje utrzymanie ryb w łowisku przez długi czas,
w przeciwieństwie do mieszanek zawierających dodatki chemiczne.
W przeciwieństwie do innych wytwórców nie polecamy mieszania zanęt o różnym przeznaczeniu. Nasze zanęty profesjonalne są kompletne, zawierają wszystkie niezbędne składniki w odpowiednich proporcjach. Można je co najwyżej dostosowywać do warunków łowiska: na wodę bardzo głęboką dociążać piaskiem lub żwirem, na rzeki – dodatkowo spoistość zwiększać klejem.
Wskazany jest dodatek ochotek lub białych robaków, w ilości nie większej niż 50 ml
na 1 kg suchej mieszanki.

 • Zanęta Rekord jest przeznaczona na łowiska z dominacją leszcza, krąpia i płoci. Szczególną przydatność wykazuje na zawodach wędkarskich.
 • Zanęta Black Special to absolutna nowość na naszym rynku: czarna, przeznaczona na łowiska trudne, gdzie ryby są szczególnie ostrożne.
  Polecana na duże rzeki i wody głębokie. Jasny kolor może tam odstraszać ryby
  w okresach słabszego żerowania.
 • Zanęta Flüsse / Na rzeki oddziałuje na wszystkie karpiowate, zwłaszcza
  w wielkich rzekach. Podwójna doza koncentratu zapachowego i dodatek kleju sprawiają, że czas rozmywania (nęcenia) jest bardzo długi
 • Zanęta Method Feeder, bardzo skuteczna, jest przeznaczona do łowienia z koszykiem zanętowym w łowiskach trudnych. Przy stosowaniu w wodzie płynącej można dodać kleju do zanęt Stil.
 • Zanęta Raubfische. Jej składniki (krew, mączka rybna, śruty nasion oleistych) oraz intensywny zapach pobudzają do atakowania różnych przynęt. Okazała się rewelacyjna zimą na płocie, leszcze, okonie, przy łowieniu podlodowym na mormyszkę z ochotką oraz wiosną i jesienią, kiedy woda jest zimna. W okresie późniejszym po dodaniu granulatu jest wręcz zabójcza na duże karpie, leszcze, węgorze i sumy. Szczególnie polecana przy łowieniu stacjonarnym


 • Zanęta Tropical Banan, znajdzie zastosowanie tam gdzie ryby wybredne, a woda trudna i mętna. Po właściwym nawilżeniu, uwalnia w wodzie silną esencję smakowo-zapachową dojrzałego banana, dzięki bogatej zawartości suszu z bananów. Sprawdzona na krajowych łowiskach, szczególnie skutecznie wabi karpie, amury, liny i karasie. Nie zawiera pieczywa i nie zakwasza łowiska.

 • Zanęta Karp Amur - Specjal to mieszanka oparta na bogatej
  kompozycji owoców z dominacją śliwki. Grubsza frakcja składników pokarmowych pozwala przyciągnąć i utrzymać w łowisku większe okazy ryb zwłaszcza
  karpi i amurów. Idealna na tzw. "zasiadkę".


 • NOWOŚĆ !!! Karpfen Futter (9 mm), granulat przeznaczony przede wszystkim do łowienia dużych karpi i leszczy. Siłę wabiącą zachowuje przez kilka do kilkunastu godzin. Odporny na brania ryb drobnych.
 • Aal Futter ! (średnica 16–20 mm) to granulat typowo węgorzowy, ale wabi też inne drapieżniki. Jest stabilny w wodzie, a dzieki uwalnianiu rozpuszczalnych protein rybnych i protein krwi, daje pewny i długotrwały efekt. Na miejsce łowienia najlepiej dostarczać procą. Można też domieszać do kul zanętowych Raubfische. Stanowi wtedy odpowiednik zanęty przynętowej.
 • Waller Futter ! to granulat sumowy (średnica 28 mm). Niezwykle skutecznie wabi sumy. Rewelacyjne wyniki daje także przy łowieniu bardzo dużych karpi i leszczy. Nie ustępuje pod tym względem kulkom proteinowym; może je zastąpić. Siłę wabiącą zachowuje przez kilka do kilkunastu godzin. Odporny na brania drobnych ryb.


Wszystkie zanęty Professionell sypkie (Rekord, Black Special, Flüsse,
Method Feeder, Raubfische, Tropical Banan, Karp Amur - Specjal
)
są konfekcjonowane w opakowania 1-kg.

Wysokobiałkowe (do 67% protein) granulaty Stil atrakcyjnością przewyższają kulki proteinowe. Nie są atrakcyjne dla uciążliwej drobnicy, tak się niejednokrotnie uprzykrzającej wędkarzom nastawionym na większą zdobycz.
Opakowania: 0,70 kg.

 • Rekord

  Rekord

 • Black Special

  Black Special

 • Flüsse<br>Na Rzeki

  Flüsse
  Na Rzeki

 • Method Feeder

  Method Feeder

 • Raubfische

  Raubfische

 • Tropical Banan

  Tropical Banan

 • Karp Amur - Specjal

  Karp Amur - Specjal

 • Granulat<br>Karpiowy<br>NOWOŚĆ!!!

  Granulat
  Karpiowy
  NOWOŚĆ!!!

 • Granulat<br>Węgorzowy

  Granulat
  Węgorzowy

 • Granulat<br>Sumowy

  Granulat
  Sumowy